| After-sales Service: | 24-Hour on-Line Technical Support |
|---|---|
| Warranty: | 12 Months |
| Automatic Grade: | Automatic |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | BAJ-450A |
| Applicable Film | POF.PVC |
| Product Size | 350x150mm |
| Tunnel Dimension | 1500x450x220mm |
| Conveying Speed | 0-15m/min |
| Conveyor Material | roller |
| Conveyor Load | 20kg max |
| Voltage | 380v 50/60HZ |
| Power | 13KW |
| Weight | 200kg max |
| Machine Dimension | 1900x710x1260mm |
Q: Are you a trading company or a manufacturer?
A: We are manufacturer with our own workers and factories.